• info.thecybervalkyries@gmail.com

O nás

TheCyberValkyries, z.s. zakládáme jako nadšenci z bezpečnostní komunity. Rozhodli jsme se šířit osvětu nejen o důležitosti kybernetické bezpečnosti, ale zároveň zdůrazňovat, že ač může být oblast stále považována za mužský obor, existuje mnoho žen, které v kybernetické bezpečnosti pracují a dokazují, že kybernetická bezpečnost je opravdu pro každého.

Naším cílem je inspirovat a vzdělávat především mladé studentky a studenty, kteří by se chtěli kybernetické bezpečnosti věnovat a časem se možná stát součástí české bezpečnostní komunity. 

Zakladatelé

Monika Kutějová

Monika působí v oblasti kybernetické bezpečnosti čtvrtým rokem. V současnosti pracuje jako specialistka kybernetické bezpečnosti. Zkušenosti v oboru získala na mezinárodním letišti Václava Havla v Praze jako SOC analytička a předtím v NÚKIB, kde se věnovala regionální problematice kybernetických hrozeb pocházejících z Čínské lidové republiky. Vystudovala Mezinárodní teritoriální studia na brněnské Mendelově univerzitě a Evropskou ekonomickou integraci na pražské VŠE. Monika se k tématům bezpečnosti dostávala už při studiu na vysokých školách. Působila jako projektová koordinátorka v oblastech vnitřní bezpečnosti, strategické komunikace bezpečnostních organizací nebo mediálního vzdělávání studentů.

Lenka Stružinská

Lenka je momentálně projektová manažerka pracující v neziskové organizaci. Má vystudované bakalářské studium Psychologie a kriminologie a magisterské studium Pracovní psychologie. Její primární zájem je ruský vliv a dezinformace.